Kontakt/ Współpraca       Witam Cię serdecznie na Paulina G Lifestyle. To miejsce, gdzie rozsiada się wygodnie z gorącą kawą w ulubionym kubku i celebruje się pozornie nic nieznaczące chwile. To blog o miłości do świata i życiu Tu i Teraz. Strona o podróżach, podczas których mogłam odkryć magiczne zakamarki Azji i Europy. To miejsce, gdzie można zajrzeć za kulisy z życia modelek oraz dowiedzieć się jakie składniki są potrzebne, aby być szczęśliwym. Na blogu Paulina G Lifestyle znaleźć można również recenzje książek i filmów, które poruszają serce, inspiracje miesięczne oraz uwielbienie do naturalnych kosmetyków i kawiarni.
Czuj się jak u siebie w domu!


Dla kogo piszę?


       Blog dla osób po uszy zakochanych w naturze, dla miłośników spokojnego życia i odkrywania składników potrzebnych do szczęścia. Dla spragnionych przygody i odkrywania świata oraz dla ciekawskich, chętnych zapoznania się z prawdziwym życiem modelek.


Misja bloga


       Rozpalić w Czytelnikach miłość do świata oraz umiejętność celebrowania chwili teraźniejszej. Otwarcie oczu na piękno i szczęście, które kryje się w pozornie nic nieznaczących chwilach. Przeniesienie Czytelników w magiczne zakamarki Azji i Europy, które mogłam poznać. Pozwolić im poczuć adrenalinę przygody  oraz zakochać się w kuli ziemskiej tak mocno jak ja. Moją misją jest również przedstawienie kulisów z życia modelek w jak najprawdziwszym świetle, dając tym samym wskazówki do szczęścia, które zdecydowanie nie kryje się w bogactwie i rzeczach materialnych. Chcę również inspirować Czytelników do sięgania po wartościowe książki oraz filmy i wyciąganie z nich głębokich refleksji razem z siłą do działania.


Współpraca:


       Chodzi Ci po głowie pomysł, który możemy zrealizować razem? Skontaktuj się ze mną, a omówimy wszystkie aspekty! Formy współpracy, które możemy razem podjąć to posty sponsorowane, recenzje produktów lub usług, kampanie reklamowe z wykorzystaniem wizerunku, przygotowanie artykułu lub cyklu artykułów tematycznych.


Kontakt:


       A jeśli jesteś tutaj to oznacza, że próbujesz mnie odnaleźć. Ułatwię Ci zadanie! Znajdziesz mnie tutaj:

Instagram: G_Pauli   Razem jest nas 7780

Fanpage: Paulina G Lifestyle    Tworzymy społeczność, która liczy 284 osób

E-mail: 94paulusgluszek@gmail.com